PLAYLISTA E DUHUR PARA FUNDJAVËS

Fundjava po vjen dhe për këtë arsye vendosëm të krijojmë një playlist-ë të denjë për t’u futur në gjendjen e duhur. Vetë produksionet e përzgjedhura variojnë kryesisht midis pop-it, elektronikës dhe trap/hip hop-it, por të themi të vërtetën muzika e mirë tejkalon kohën dhe zhanrin: Ajo të bën të kërcesh. Shijojeni!

1. Kanye West – Fade

2. Kelis – Acapella

3. Azealia Banks – 212

4. Missy Elliot – Lose Control

5. Asap Rocky feat FKA Twigs – Fukk sleep

6. Grimes feat Janelle Monae – Venus Fly

7. Die Antwoord – Ugly Boy

8. Jamie XX - Gosh

9. Billie Eilish – Bad guy

10. Jets – Play (feat. Mykki Blanco)

11. Little Dragon – Lover Chanting

12. Tommy Genesis – Play with it

13. Yaeji – Raingurl

14. The Blaze – Territory

15. Kiddy Smile – Let a b!tch know

16. Zebra Katz – Ima read

17. M.I.A – Bring the noize

18. Modeselektor – Pretentious Friends

19. Djedjotronic – Dirty & Hard

20. Salvatore Ganacci – Horse