Telekom Electronic Beats prezanton

Eventet tona

2018

25 TETOR

Përshkollën_party

Kjo është festa e fundit e #ketajemine. Electronic Beats rikthehet në Qytetin e Studentit më 25 Tetor, në orën 18:00.
21 SHTATOR

Cyberbullying_hackathon

Ketë herë, për gjithë kreativët, organizojmë një event ku secili prej jush do ketë në dispozicion 4 orë për të krijuar një ide të mirë sesi mund të luftojmë kundër fenomenit të bulizmit në shkolla.
7 SHTATOR

Battery_party me Henry Saiz

Ju presim në datë 7 Shtator në #BATTERY_PARTY tek Pazari i Ri. Për herë të parë organizojmë një festë ku mund të argëtohemi dhe të mësojmë per nevojen e riciklimit të baterive.
28 KORRIK

Për Plazhin Cocktails

Në 28 Korrik, në Jal Kamping, pastrojmë plazhin, dhe më pas është koha për party me Vlashent Sata! Më pas, Oda Haliti!
13 KORRIK

LEXO MË SHUMË PARTY

Bashkohu me ne në #LEXOMESHUME_PARTY me libra të mirë dhe muzikë të mirë. 
Merr edhe një libër, për ta dhuruar tek LibrAria dhe le të festojmë së bashku me Peter Pan Quartet dhe DJ e tu të preferuar.
23 MAJ

Electronic Beats Students' Fest

Të mërkurën 23 Maj, Electronic Beats rikthehet në Qytetin Studenti për të festuar deri në mesnatë me moton: 
Kërce sikur s’ka sezon!
12 MAJ

Colour Day Festival Albania 2018

Ti je mbreti dhe mbretëresha i/e ëndrrave të tua!
Në 12 maj 2018 vjen për herë të parë Colour Day Festival, festivali më i madh dhe më shumëngjyrësh të fton të ngjyrosësh ëndrrat e tua!
1 MAJ

Clubnights @Telekom Lounge

Telekom Electronic Beats nis serinë "Clubnights" në Telekom Lounge, me DJ më të mirë të momentit.

Ndodh çdo dy të premte duke filluar nga data 1 Maj!
21 PRILL

Record Store Day 2 - Pazari i Ri

12:00 - 22:00 
Prej 11 vitesh tashmë në mbarë botën, të shtunën e tretë të Prillit, dashamirës dhe koleksionistë të Vinyl organizohen nën ombrellën e Record Store Day. 
17 shkurt

Electronic Beats: Korça Takeover

Korça jeni gati? Electronic Beats vjen me 17 shkurt me një program unik tek pazari i vjetër.  

2017

28 dhjetor

George Siras (Cavo Paradiso) - Telekom Lounge

Të enjten, 28 Dhjetor George Siras vjen në Telekom Lounge, për një festë Electronic Beats ClubNight që do mbyllë sezonin tonë të festave për këtë vit.
14 dhjetor

Electronic Beats Students' Fest

Electronic Beats Student’s Party të enjten, 14 dhjetor, ora 17.00 në hyrjen e Qytetit Studenti me Dj Ndreko, Dj Moss, Xheisara Frisku, Revolt Klan, Grupi Lynx dhe FlorBana.
8-9 dhjetor

Electronic Beats Urban Culture Festival

Electronic Beats Urban Culture Festival, të premte dhe të shtunë, 8 dhe 9 dhjetor te Minus 1 dhe Piramida me Asian Dub Foundation Sound System, NR, Draft, Erblin Bajko, Positive Cuts, Funky Villainz, Besa M, Ivi Abazi, Leo Ciko dhe Minimim.
22 Shtator

Electronic Beats presents: Dub Fx in Tiranë

Electronic Beats presents Dub Fx in Tirana, 22 Shtator, ora 22:00 te Minus 1 me Dub Fx, Draft, Funky Villainz dhe Erblin Bajko.
19 Gusht

Midnight at PepperON the Beach with Cesar Merveille

Festa e fundit Electronic Beats në jug vjen në PepperON the Beach me dj ndërkombëtar Cesar Merveille.
13 Gusht

Beach Party at Hola Summer with Chris Tek

Të dielën, 13 Gusht rikthehemi tek Hola Summer Club për të festuar në një party shkume me Chris Tek.
22 Qershor

Sunset Party at PepperON the Beach Florian Meier

Ditën e shtunë, 22 korrik ju presim në Drymades të festojmë nga ora 4 pasdite deri në perëndim :) :) :)
16 Qershor

Beach Party at Hola Summer with DJ Cat Davies

Vish rrobabanjot dhe mos mungo në Hola Summer Club të festojmë nisjen e verës ‘Magenta’ me DJ Cat Davies në orën 13.00.
2 Qershor

Gorillaz Night at Destil

Tek Destil për të festuar me DJ Cool, për të folur për The Lenz dhe për konkursin që dërgon 30 fansa në koncertin e Gorillaz, Budapest 16 Qershor.
4-8 MAJ

After Parties by Electronic Beats - Mediterranea 18

@piramida
14 Mars

Street Party 2017

me Daniel Bortz, DJ Chvare, DJ Goce, Asgjë Siku Dielli, Gipsy Groove, etj